Omschrijving
Een eigen huis, een plek onder de zon
Dat is toch wat ieder mens wil en recht op heeft, maar wat in Nederland steeds moeilijker valt te verwezenlijken.
Wij bieden dit mooie huis met 100 m2 vloeroppervlak, gelegen in Zweden in de provincie Värmland, aan om reden dat onze leeftijd zo langzamerhand noopt tot een verhuizing “naar de bebouwde kom”.
Hoewel de foto’s natuurlijk al veelzeggend zijn volgt hier toch een korte beschrijving van wat allemaal in de koop besloten ligt:
– Een comfortabel huis met vloerverwarming en natuurlijk houtkachel, en niet in de laatste plaats uiteraard ook een sauna;
– Een dubbele garage met carport, alleen staan er geen auto’s meer in de garage maar wordt deze als fitnessruimte gebruikt;
– Vrijstaand in de tuin een kantoor van 10 m2;
– Achter in de tuin een schuurtje van 20 m2 voor opslag van o.a. de zitmaaier en overig tuingereedschap, alsmede een werkbank voor de knutselaar;
– En dat alles gelegen op zo’n 3.600 m2 aan een rivier!!
In de nabije omgeving volop mogelijkheden tot ontspanning in de vorm van wandelen dan wel hardlopen, mountainbiken zoals de echte biker zich dat wenst, en langlaufen en alpine skiën tijdens de winter.
En mocht u dan toch overweldigd raken door de stilte en de pracht van de natuur, en dat gevoel weer van u wilt afschudden: er is internet aanwezig om u weer met de rest van de wereld te verbinden!!
A+
A
B
C
D
E
F
G
