Je bent nu hier: Home » Woningaanbod » Straat van Messina 35

Verkocht

Straat van Messina 35

3825 VT
Amersfoort
120 m2 wonen
124 m2 perceel
5 slaapkamers
Label A +
€ 575.000 k.k.

Op zoek naar een sfeervolle, instapklare woning met ruimte, licht en een rustige ligging? Dan is Straat van Messina 35 absoluut het bezichtigen waard!

Deze charmante en verrassend ruime middenwoning ligt in het geliefde Vathorst, een moderne en ruim opgezette wijk in Amersfoort met volop groen, speelplekken en waterrijke zones. De wijk staat bekend om haar kindvriendelijke karakter, goede voorzieningen en uitstekende bereikbaarheid. Alles wat je nodig hebt – van winkels, scholen en sportvoorzieningen tot het NS-station en uitvalswegen – ligt binnen handbereik.

De woning biedt uitzicht op een sfeervolle, zonnige tuin aan het water aan de achterzijde. Een perfecte combinatie van rust, privacy en een levendige buurt waar buren elkaar kennen en kinderen nog buiten spelen.

De voorzijde van het huis is charmant en uitnodigend, met witte luiken die niet alleen sfeer geven, maar ook functioneel zijn als zonwering. Binnen is het net zo aantrekkelijk: op de begane grond ligt een warme houten vloer en zorgen de grote ramen en openslaande deuren voor een lichte, open sfeer. De zithoek is ruim en gezellig, met een houtkachel als sfeervol middelpunt voor de koudere maanden.

Aan de voorzijde bevindt zich de keuken, uitgevoerd in een stoere donkerblauwe kleur met robuust werkblad en groot fornuis. De ruime eethoek biedt plaats voor lange avonden tafelen of een gezellig ontbijt in de ochtendzon.

Op de eerste verdieping vind je drie fijne slaapkamers met veel lichtinval en een nette badkamer, voorzien van inloopdouche, tweede toilet, wastafelmeubel en een speelse tegelvloer die karakter toevoegt.

De tweede verdieping is indrukwekkend ruim dankzij de hoge kap en recent opnieuw ingedeeld. Hier zijn nog twee volwaardige kamers gecreëerd, samen met een aparte wasruimte. Ideaal voor werken aan huis, hobby’s of logees.

De achtertuin is een heerlijk groene oase. Een sfeervolle pergola zorgt voor een beschutte zitplek, begroeid met klimplanten, en het uitzicht op het water maakt het plaatje compleet. De zon komt aan de achterzijde op en schijnt tot in de middag in de tuin. In de namiddag verplaatst het zonlicht zich naar de voortuin, waar je ook fijn buiten kunt zitten. De berging biedt praktische opbergruimte, en in de straat is altijd voldoende parkeergelegenheid beschikbaar, direct voor de deur.

Met 11 zonnepanelen, goede isolatie en een warme, doordachte afwerking is dit een woning die direct goed aanvoelt.
Een instapklaar en karaktervol huis op een rustige, groene plek in Vathorst. Plan snel een bezichtiging!

Kenmerken

Financieel

Vraagprijs

€ 575.000 k.k.

Status

Verkocht

Aanvaarding

In overleg

Bouw

Soort bouw

Eengezinswoning

Type object

Tussenwoning

Bouwjaar

2014

Oppervlakten en inhoud

Wonen

120 m2

Overige inpandige ruimte

0m2

Perceel

124 m2

Inhoud

424 m3

Indeling

  • Aantal kamers 6
  • Slaapkamers 5
  • Aantal badkamers 1
  • Aantal verdiepingen 3
Energie en isolatie
  • Energieklasse A +
  • Isolatie Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbel glas, Volledig geisoleerd
  • Warm water Cv ketel
  • Verwarming Cv ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk
  • CV type Hr combi

Buitenruimte

  • Type buitenruimte(s) Achtertuin, Voortuin, Zonneterras
  • Hoofdtuin locatie Oost

Plattegronden

Kaart

Streetview

Vergelijkbare woningen

Nieuw
Bekijk
3816 HJ
Amersfoort
€ 375.000 k.k.

|

102 m2
– 4 kamers
Nieuw
Bekijk
3829 CD
Hooglanderveen
€ 519.500 k.k.

|

121 m2
– 4 kamers
Nieuw
Bekijk
3826 KK
Amersfoort
€ 895.000 k.k.

|

132 m2
– 4 kamers